ДРУГЕ ЖИТТЯ ВАШОЇ ДОПОВІДІ

Як правило, доповіді фахівців бібліотечної справи супроводжуються показом яскравих, інформативних презентацій. Щоправда, у рамках конференції їх може побачити обмежена кількість колег-спеціалістів, а через слабко розвинуту традицію самоархівування у бібліотечній галузі, часто варті уваги презентації так і не отримують ту кількість схвальних відгуків, на яку вони заслуговують.

Тому, проект ДокШир пропонує бібліотекознавцям подарувати друге життя своїм доповідям. Для цього – відберіть презентацію, яку Ви хочете представити широкому бібліотечному загалу і надішліть відповідне гіперпосилання, або сам файл на електронну адресу serhii.nazarovets@gmail.com. За бажанням можете також додати короткий опис (про що йдеться у презентації).

Для самоархівування презентацій також рекомендую використовувати хмарний сервіс FigShare, однак, якщо Ваша презентація вже представлена у тенетах (наприклад на популярному слайд-хостінг сервісі SlideShare, чи інституційному репозитарії), просто вкажіть у листі посилання на даний документ.