ВІДКРИТІ АРХІВИ

elisE-LIS (Eprints in Library and Information Science) – найбільший міжнародний відкритий електронний архів з бібліотекознавства та інформаційних наук, що пропонує користувачам пошук, перегляд повнотекстових документів та архівування власних наукових робіт.

Розмістивши свої публікації в E-LIS, Ви забезпечите довготривале збереження своїх документів, створите передумови для кращої цитованості своїх робіт, станете більш відкритими для співпраці з бібліотечними фахівцями різних країн, сприятимете розширенню доступу до наукових досліджень в галузі бібліотекознавства та інформаційних наук та «на ділі» підтримаєте ініціативу Відкритого доступу.

Щоб самостійно розмістити власні документи в архіві перегляньте стислу інструкцію, або просто надішліть документ на мою електронну адресу editor@docshyr.info.

 

Digital Library of Information Science and Technology

Digital Library of Information Science and Technology (DLIST) – відкритий електронний архів з бібліотекознавства та інформаційних наук, що підтримується Університетом Аризони. Архів зберігає і найновіші англомовні препринти, і праці класиків бібліотечної справи.

 

Librarians' Digital Library

Librarians’ Digital Library – електронний архів з бібліотекознавства та інформаційних наук, що підтримується Documentation Research and Training Centre (Бенґалуру, Індія). Містить майже півтисячі англомовних документів.

_______________________________________________________________________________________

baseBASE – одна з найпотужніших пошукових систем, яку спеціально розроблено для пошуку відкритих академічних веб-ресурсів. Містить інформацію про понад 40 мільйонів наукових документів від більш як 2400 контент-провайдерів. Підтримується бібліотекою Білефельдського університету.

 

ssmСистема пошуку у відкритих архівах України – надає можливість одночасного пошуку повнотекстової наукової інформації у відкритих вітчизняних репозитаріях. Система підтримується Інститутом програмних систем НАН України та Житомирським державним університетом імені Івана Франка.