Документи

Пригадуєте афоризм американського фізика Річарда Філіпса Фейнмана – «Якщо ви вчений, квантовий фізик, і не можете в двох словах пояснити п’ятирічній дитині, чим ви займаєтесь – ви шарлатан». Подібне можна сказати і про вченого-бібліотекознавця.

Саме тому, ДокШир пропонує вченим-бібліотекознавцям випробувати свої сили і надає безкоштовний майданчик для поширення інформації про власні дослідження.

Для цього:

1. Відберіть документ про який Ви хочете розповісти спільноті (це може бути стаття, препринт, книга, презентація, доповідь, інструкція… будь-якою мовою) і представте його на FigShare (дивіться інструкцію). Якщо ж Ваш документ вже наявний у тенетах (наприклад у тематичному, чи інституційному архіві), то можете просто вказати гіперпосилання, не перезаливаючи  документ на FigShare.

2. На основі відібраного документу напишіть коротке науково-популярне повідомлення, тобто в двох словах поясніть п’ятирічній дитині над чим Ви працюєте, і надішліть мені на електронну адресу.

Якщо раптом виникли труднощі з розміщенням документу, чи написанням тексту науково-популярного повідомлення, але Ви переконані, що відібраний документ повинен зацікавити бібліотечну громаду – можете просто надіслати документ і доручити мені решту кроків щодо його оптимального представлення у Мережі.

Презентація наукових документів на ДокШирі дозволить Вам:

  • сповістити бібліотечне співтовариство про нові перспективні напрямки досліджень;
  • отримувати оперативну інформацію про цитування та використання представлених документів;
  • стати більш відкритими для нових професійних контактів: з колегами-вченими, меценатами, посадовцями;
  • створите передумови для кращої цитованості робіт;
  • сприятимете інформуванню широкої громадськості щодо наукових досліджень у галузі бібліотекознавства.